Lajme

Rrëzohet një punëtor në vendin e punës në Prishtinë

Një punëtor është lënduar në vendin e punës gjatë ditës së sotme në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë, ndërsa dyshohet se punëtori është rrëzuar nga një lartësi derisa ishte duke punuar në një objekt.

Ekipet mjekësore e kanë dërguar personin për në QKUK, ndërsa nuk dihet ende për gjendjen e tij shëndetësore.

LEXO EDHE:  SHBA qartë, shkurt dhe pastër për Kosovën: “Shtëpia është në flakë”