Lajme

Rrëshqitje gurësh në këtë pjesë të Podujevës

Si pasojë e reshjeve të shiut në rrugën Pollatë – Reçicë të Podujevës ka pasur rrëshqitje gurësh.

Në disa pamje të publikuara shihen gurët që kanë bllokuar njërën korsi të kësaj rruge.

Ndërkohë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se edhe në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira.


SHIKO VIDEON