Lajme

Rrëfim rrënqethës i gruas qe mposhti Kancerin, emocionon të gjithë të pranishmit në emision!

Në emisionin Kojshia Show që transmetohet çdo të diele në RTK 1, të ftuar ishin mysafirët: dr. Ilir Kurtishi, onkolog, Fitim Uka, psikolog dhe Arnisa Osmani, një grua që mposhti dhe luftoi Kancerin, shkruan Korrespodenti.

Arnisa Osmani, gruaja që mposhti dhe luftoi Kancerin, në këtë emision ka rrëfyer momentet më të vështira të saj në luftën kundër kancerit.

Ajo ka treguar si ka arritur të gjej forcën për ta mposhtur dhe luftuar sëmundjen e Kancerit.

Ndiqeni emisionin nga minuta e 18:00 për ta parë këtë moment tejet emosionues! /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?