Lajme

Rrahje mes disa të rinjëve në këtë qytet

Një rrahje mes disa të rinjve ka ndodhur para pak minutash në komunën e Fushë Kosovës, shkruan IndeksOnline.

Në fotografitë që ka siguruar IndeksOnline shihet një numri i konsiderueshëm i të rinjve që janë mbledhur në këtë komunë, e kanë përfunduar duke u rrahur.

Policia e Kosovës ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.


SHIKO VIDEON