Lajme

Rrahje masive në Prishtinë tek “Kafet e Vogla”

Një rrahje në Prishtinë ka bërë që të nevojitet numër i shtuar i Forcave Policore për të vënë situatën nën kontrollë.

Ballkani.info ishte në vendgjarje ku mori disa pamje, e poashtu dhe detaje nga një pjestar policor aty, teksa u konfirmua se një rrahje massive ka ndodhur pak caste më parë në këtë pjesë të kryeqytetit, shkruan Ballkani.info.

Nuk dihet numri i saktë i të arrestuarve dhe personave të përfshirë në rrahje, Ballkani.info, po pret konfirmimin nga Policia e Kosovës./Ballkani.info/