Lajme

Rrahen një femër e një burrë në kafiteri

Një rrahje ka ndodhur sot në mes një femre dhe një burri brenda një kafiterie, në qytetin e Ferizajt.

Ende nuk dihen arsyejet pse ka ndodhur ky rast.

Mirëpo, Policia e Kosovës ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Me këtë rast, është krijuar një tollovi e madhe e qytetarëve para lokalit ku u grushtuan një femër dhe një burrë./IndeksOnline/


SHIKO VIDEON