Lajme

Reagon Labi pas tubimeve të partive: A ka virus apo nuk ka për politikanët, ‘mos e shtini bishtin ndër këmbë’, folni?

Këngëtari Labinot Tahiri ka reaguar pas tubimeve të partive politike që po mbahen në Kosovë këto ditë, për shkak të zgjedhjeve të jashtëzakonshme që pritet të mbahen më 14 shkurt.

Tahiri përmes një postimi në Facebook thotë se si mundeni me i dënu qytetarët e me i rrah për rregulla ndaj maskave, ndërsa sot thotë se mb ajnë fushatë si mos me pas ndodhë asgjë.

“A KA VIRUS SOT APO NUK KA PËR POLITIKANËT ??? Ma thoni? Mos e shtini BISHTIN NDËR KËMBË FOLNIII?! Po me “dhimbsen”disa artistë dhe do organizatorē që bënin foto me minsitra!!!”, thuhet në postimin e Labinot Tahirit.

Shkrimi i plotë:

A KA APO NUK KA VIRUS?

A QENKA KARRIGA MË E RENDESISHME SE JETA E JUAJ QYTETARË TË DASHUR DHE MA NUK PO SHKRUAJ?! KOLEGË DHE BIZNESE TË FALIMENTUARA MA THUANI REALITETIN PSE SOT NUK FLISNI?

Ku janē ata drejtorat që më kritikonin? Hapeni gojën e folni tash, mos u frigoni prej politikanëve!

Ku janë disa kritikues të mi, ku thoshin se shëndeti i qytetarit është me rëndësi? Sot çka u ba, a nuk qenka në pyetje shëndeti i qytetarit a?

A i keni marrë vaksinat a çka u ba tash??? Qysh mundeni me i denu qytetarët, dhe me i rraf qytetarët dajak për rregulla ndaj maskave, kurse tani mbani fushata si mos me pas ndodhur asgje?!!

A KA VIRUS SOT APO NUK KA PËR POLITIKANËT ??? Ma thoni? Mos e shtini BISHTIN NDËR KËMBË FOLNIII?!

Po me “dhimbsen”disa artistë dhe do organizatorē që bënin foto me minsitra!!! MSHONI TASH VIOLINËS NË TË THATË se këta po i mbushin sallat, e ju po recitoni!!

Këngëtari Labinot Tahiri ka reaguar pas tubimeve të partive politike që po mbahen në Kosovë këto ditë, për shkak të zgjedhjeve të jashtëzakonshme që pritet të mbahen më 14 shkurt.

Tahiri përmes një postimi në Facebook thotë se si mundeni me i dënu qytetarët e me i rrah për rregulla ndaj maskave, ndërsa sot thotë se mb ajnë fushatë si mos me pas ndodhë asgjë.

“A KA VIRUS SOT APO NUK KA PËR POLITIKANËT ??? Ma thoni? Mos e shtini BISHTIN NDËR KËMBË FOLNIII?! Po me “dhimbsen”disa artistë dhe do organizatorē që bënin foto me minsitra!!!”, thuhet në postimin e Labinot Tahirit.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje