Lajme

Reagon Berat Buzhala pas publikimit të videos ku shihen duke u rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi

Sot ëshë publikuar videon ekskluzive të rrahjes mes kandidatëve për deputetë, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e cila ndodhi rreth tri javë më parë në Fushë Kosovë, pas debatit nw T7, të cilën e ka siguruar Gazeta Sinjali, përcjell Korrespodenti.

Pas publikimit të videos ka reaguar edhe drejtori i Gazetës Express, Berat Buzhala.

“Shume mire qe doli (video) dikund tjeter”, ka shkruar Buzhala në statusin e parë.

Më pas, Buzhala ka shkruar edhe një status tjetër në facebook.

“Per here te pare e pashe tuj ike nje njeri qe paraprakisht i rrehi dy veta. Se di pse ikke. Vec edhe pak pune ju deshke me e permbylle procesin Nejse, peace”. /Korrespodenti

LEXO EDHE:  Rrahje mes nxënësve të shkollës fillore në Mitrovicë, një i mitur dërgohet në Emergjencë

LEXO EDHE: