Lajme

Ramiz Lladrovci bën gafën e radhës: Zgjedhjet mbahen më 8 nëntor

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci i njohur për gafat e tij, ka bërë edhe një të tillë sot gjatë tubimit të fushatës së PDK-së në këtë qytet.

Ai pas ka përshëndetur të pranishmit dhe kreun e partisë, Kadri Veseli, gafën e tij e bën kur thotë kandidatët për deputetë të zgjedhjeve të 8 nëntorit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?