Lajme

Rama publikon fotografinë e Rugovës dhe Thaçit: Liria ka emër

 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shpërndarë një fotografi në të cilën janë bashkë presidenti historik Ibrahim Rugova dhe Hashim Thaçi, ish-presidenti i Kosovës.

Mbishkrimi në këtë fotografi të publikuar në Facebook nga Rama është “Liria ka emër”.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?