Lajme

Qytetari i “kapet” Kadri Veselit: Ku je kon ma herët, seriozisht po të them?

Një video mjaft interesante po qarkullon në internet.

Një qytetar në një tubim të Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, shihet duke e pyetur Kandidatin për Kryeministër Kadri Veselin se “ku je kanë ma herët”, shkruan Ballkani.info.

Në videon e mëposhtme, shihet se qytetari i identifikuar nga ballkani.info si Labinot Demi është mjaft i emocionuar nga takimi me Kadri Veselin, dhe është i fasionuar nga sinqeriteti i kryetarit të PDK-së.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?