Lajme

Qytetarët e Drenicës të bashkuar për t’iu përgjigjur me zë të fuqishëm padrejtësisë ndaj UÇK’së

Qytetarët e Fushticës dhe Komoranit të bashkuar për t’iu përgjigjur me zë të fuqishëm padrejtësisë ndaj UÇK-së; ndaj Hashim Thaqit dhe Kadri Veselit. Kështu ka shkruar përmes një statusi në facebook, kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, raporton Korrespodenti.

“Fushtica dhe Komorani të bashkuar dhe të mobilizuar për PDK-në, për ta vazhduar më tej rrugën e lirisë dhe të shtetndërtimit”, ka shkruar Ferat Shala në një status në faqën e tij në facebook.

Postimi i plotë i Ferat Shalës në facebook:

Fushtica dhe Komorani edhe sonte, sikurse çdo herë, u rreshtuan me partinë e fitimtarëve.

Mikpritja e këtyre dy vendbanimeve na bën edhe më të përkushtuar në përmbushjen e objektivit tonë: fitoren dhe qeverisjen e Kosovës në 4 vitet e ardhshme.

Qytetarët e Fushticës dhe Komoranit të bashkuar për t’iu përgjigjur me zë të fuqishëm padrejtësisë ndaj UÇK-së; ndaj Hashim Thaqit dhe Kadri Veselit.

Fushtica dhe Komorani të bashkuar dhe të mobilizuar për PDK-në, për ta vazhduar më tej rrugën e lirisë dhe të shtetndërtimit.

#PDK134 #FeratShala14


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?