Lajme

Publikohet video skandaloze, shikoni se si polici rrahet me një civil në mes të rrugës

Një video dramatike është shpërndarë në rrjete sociale ku tregohet se si një polic ka sulmuar një civil i cili është pjesëtar i komunitetit afrikan që jeton në Francë.

Ngjarja është kapur e gjitha nga një person i cili po inçizonte nga dritarja e banesës së tij.

Polici është suspenduar derisa po hetohet rasti.

Kështë filloi sherri pas një fjalosje mes dy personave në fjalë:

LEXO EDHE:  Radoiçiq pranon se ka qenë në Banjskë më 24 shtator dhe se ka bërë të gjitha përgatitjet logjistike