Lajme

Protestuesi fal namaz para policis dhe Kryeministrisë

Gjatë protestës që po ndodh sot në Shqipëri, shumë protestues kanë marshuar drejt kryeministrisë duke protestuar kundër qeverisjes së Edi Ramës.

Disa nga protestuesit u lënduan nga kundërpërgjigja e policcëve të cilët gjuanin boomba gazi si dhe plummba gome.

Por kishte edhe nga ato që kur erdhi koha e namazit faleshin para kryeministrisë.

Ja një video ku njëri nga protestuesit falej përderisa protesta vazhdonte:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?