Lajme

Profesori i njohur kosovar: Lahperat e Albin Kurtit po më kërcënojnë dhe po më fyejnë

Milazim Krasniqi, profesor dhe ish politikan, thotë se po merr sms fyes dhe kërcënues nga përkrahësit e Albin Kurtit.

Postimi i tij në Facebook:

Do lahpera që po më shkruajnë sms fyese e kërënuese, po e shoh se janë në foto me Albin Kurtin dhe me disa zyrtarë të tjerë të VV. Nëse është qëndrimi i Kurtit që këta horra të përhahin gjuhë të urrejtjes e kërcënime, kjo do të thotë se ai ka mbetur po ai i vjetri, shef brigade i zjarrvënësve, jo lider partie. Nëse jo, duhet të distancohet nga (ro)botët e tij primitivë. Nga fundërrinat!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?