Lajme

Pritje e përzemërt për Xhevahire Izmakun: Me gratë e qytetit tim

Kandidatja për deputet e PDK-së, Xhevahire Izmaku, përmes një postimi në profilin e saj në facebook, ka publikuar pamje nga takimi i saj me gratë në qytetin e Vushtrrisë, raporton Korrespodenti.

“Me gratë e qytetit tim, të cilat nuk po kursejnë përkrahjen për Partinë Demokratike të Kosovës dhe për kandidaturën time.”, ka shkruar ajo në facebook.

Postimi i plotë i Xhevahire Izmakut:

Me gratë e qytetit tim, të cilat nuk po kursejnë përkrahjen për Partinë Demokratike të Kosovës dhe për kandidaturën time.

Jam e bindur që nuk do të zhgënjeheni për besimin që po na jepni për udhëheqjen e vendit, në këtë kohë kur Kosovës më shumë se kurrë i duhen njerëz me përvojë e fuqi besimi siç është lideri Enver Hoxhaj!

VOTO PDK 134. VOTO XHEVAHIRE IZMAKU 36.

Kujtojmë se Xhevahire Izmaku në këto zgjedhje kandidon me numrin 36 në listën e Partisë Demokratike të Kosovës. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?