Lajme

Prishtinë: E mitura del nga shtëpia e nuk kthehet më, kishte shkuar tek i dashuri

E mitura nga kryeqyteti del nga shtëpia e nuk kthehet më, kishte shkuar tek i dashuri.

Një qytetar nga Prishtina është ankuar se vajza e tij e mitur ka dal nga shtëpia, ndërsa më vonë ka pranuar informatën se ajo gjendet në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar.

“Të gjitha palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rast shkon në procedurë të rregullt”, raporton policia në raportin 24 orësh.


SHIKO VIDEON