Lajme

Prifti i uron Ramazanin Hoxhës, shikoni reagimin e tij!

Të dielën në emisionin Kojshia Shoë për nderë të muajit të shenjetë të Ramazanit mysafirë ishin: Hoxhe Ekrem Avdiu dhe Don Mikel Sopi!

Prifti i uroi muajin e shenjet te Ramazanit Hoxhës Ekrem Avdiut!

Ndiqeni minutën e 5:00 të emisionit për ta parë këtë moment dhe reagimin e hoxhës.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?