Lajme

Presidenti me të birin larg debatave para elektorale, freskohen me nga një pijë në këtë vapë të madhe

Në një postim të njërit nga menaxherët e kafiterive të Prishtinë, Lauras Meha shihet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sëbashku me djalin e tij Endritin duke u relaksuar me nga pirë nga një birrë në një nga kafiteritë më në zë të Prishtinës, raporton Korrespodenti.

Lauarasi, megjithëse shihet si ai u është ofruar për një foto, me sarkazëm i quan fansa Presidentin dhe Endritin.

LEXO EDHE:  Radoiçiq pranon se ka qenë në Banjskë më 24 shtator dhe se ka bërë të gjitha përgatitjet logjistike