Lajme

Prekëse: Naser Bajraliu, i dënuar me burgim të përjetshëm nga Grupi Kumanova, për ditëlindjën e tij duke biseduar më nënën

Naser Bajraliu nga Grupi Kumanova, i dënuar me me burgim të përjetshëm, ka ndarë disa momente prekëse duke biseduar me nënën e tij me rastin e ditëlindjes së tij të 40’të gjatë ditës së sotme, shkruan Korrespodenti.

“Më uroi ditëlindjen dhe shëndet si nëna për djalë. Lotët e nënave s’do t’i falë kurrrë”, ka shkruar Bajraliu.

Ai është duke vuajtur dënimin në burgun e Idrizovës.

Bajraliu ka marrë urime të shumta dhe nga miqtë e tij në rrjetet sociale. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?