Lajme

Policia shkelë rregullat në komunikacion, shikoni si hyn në vijen e plotë

Një dëshmitar okular ka kapur me kamerë momentin kur vetura e Policisë së Kosovës bën shkelje në komunikacion rrugor, duke e tejkaluar kamionin në vijë të plotë dhe në atë të kundërt, si dhe për ta bërë këtë e ka shfrytëzuar pjesën për ndalesë të automjeteve.

Për më tepër, klikoni në videon e mëposhtme:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?