Lajme

Policia arreston një person në Fushë-Kosovë në prani të fëmijës: Dyshohet se parkoi veturën keq

Një person është arrestuar nga disa policë sot në Fushë-Kosovë.

I njëjti dyshohet se është arrestuar pasi parkoi veturën keq, dhe kjo ka ndodhur në prani të fëmijës.

Pamje nga ky moment janë publikuar nga faqja “Fushë-Kosova Portal”.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?