Lajme

Po vuan shumë, sëmundja po i merr frymën, Elvis Naçi u bën thirrje shqiptarëve të ndihmojnë 10-vjeçaren

Elvis Naçi njihet për bamirësitë e tij të shumta. Ai ka shumë kohë që u ka ardhur në ndihmë shqiptarëve. Janë të shumtë ata shqiptarë, që Elvis Naçi u ka ndryshuar jetën falë të bamirësive që ka bërë.

Së fundmi ai u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të ndihmojnë një vajzë 10 vjeçe, e cila vuan nga disa sëmundje.

Me anë të një postimi ai u ka bërrë thirrje shqiptarve që t’i vinë në ndihmë Argitës së vogël, që ajo të ketë një fëmijëri si të gjithë fëmijët e tjerë.

Elvis Naçi ka shkruar se sëmundja po i merr frymën Argitës së vogël dhe se vetëm operacioni kushon mbi 25 mijë euro. Në postimin e tij ai ka dhënë informacion të detajuar se si mund t’i vini në ndihmë vajzës së vogël.

Mes rreshtash ai ka bërë të ditur edhe se e vogla po vuan shumë dhe se kush të mundet ta ndihmojë.

Postimi i plotë:

Ta shpetojme Argiten 10 vjece. Shperndaje! Shpetojme nje jete! Argita ka nje skolioze qe i rrezikon jeten. Vuan edhe nga shikimi, por skolioza po i merr frymen, vuan shume. Le te behemi bashke ju bekofte i Madhi Zot. Vetem operacioni i skoliozes kushton mbi 25 mije euro.

Shperndajeni ju lutem!

Gofundme: https://ëëë.gofundme.com/f/ramazan2020

Pay pal:[email protected]

Te dhenat bankare ne Zvicër:
Name: Firdeus Emri i Bankes:
Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5

IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

BIC: POFICHBEXXX

Të dhënat bankare në USA:

Bank Name : Morton Community bank

Beneficiary Name : Friends of Fondacioni

Firdeus Routing Number: 071123204

Account number : 769397

Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.

SWIFT CODE: CDISALTR

IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481

IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479

Konto Gjermani: Firdeus Germany Stiftung Sparkasse Fürstenfeldbruck

IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46

BIC: BYLADEM1FFB

Zoti i shperblefte bamiresit!