Lajme

Plaka 108 vjeçe që e votoi Albin Kurtin emocionon zëdhënësen e Lulzim Bashes, ja çfarë amaneti i lë

Këtë të diel në emisionin “Kojshia Show” mysafire ishte zëdhënësja e PD’së nga Shqipëria, Floriana Garo, shkruan Korrespodenti.

Ajo u befasua në emision kur një plakë 108 vjeçare hyri në emision dhe i la një amanet.

Ndiqeni minutën e 25:00 të emisionit për më shumë. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje