Lajme

Përplasja mes Ukajt dhe Osmanit, ekipet policore u nisën drejt Kuvendit

Është ndërprerë seanca e Kuvendit të Kosovës, pasi Xhavit Ukaj i LDK-së, iu vërsul Vjosa Osmanit.

Menjëherë pas kësaj Vjosa Osmani e ka lajmëruar rastin në polici.

Sipas burimeve të Indeksonline, ekipet policore tash janë nisur drejt Kuvendit.