Lajme

Përparim Rama shëtitje me gruan në Prishtinë: Kjo fitore është e jotja

Fituesi i zgjedhjeve në Prishtinë, Përparim Rama, ka ndarë fotografi me bashkëshorten e tij teksa kanë ecur rrugëvë të kryeqytetit.

Një ditë pas fitores, Rama ka falënderuar sërish qytetarët që dolën në votime, ekipin e tij dhe bashkëshorten.

“Ju përulem para privilegjit e përgjegjësisë që ma keni dhënë. Ju përulem me sinqeritet e me shumë dashni, dhe ju jap fjalën që secilën ditë si kryetari juaj do të punoj për jetësimin e plotë të krejt projekteve që i kam premtuar”, ka shkruar Rama, ndër të tjera.

Postimi i tij i plotë:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?