Lajme

Përleshje në mes familjarëve për pronë, arrestohen tre persona

Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar se janë arrestuar tre të dyshuar në Gjilan, të cilët janë familjarë mes vete, pasi janë përleshur për arsye pronësore.

Si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Rasti është hapur si “Dhunë në familje”, dhe me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

LEXO EDHE:  Kimete Berisha: Qeveria Kurti ra sot!