Lajme

Përleshje masive mes disa personave në Lipjan në prani të policisë (VIDEO)

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur të dielen mbrëma në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan në prani të policisë, teksa janë arrestuar disa persona.

Policia e Kosovës aktualisht është duke e hetuar rastin dhe duke intervistuar disa persona.

Personat e përfshirë në këtë incident ishin duke qëndruar në të njëjtën kafiteri, në sheshin e qytetit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?