Lajme

Përleshje e armatosur tek hotel “Grandi” në Prishtinë

Një përleshje e armatosur ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës në Prishtinë.

Indeksonline mëson se ky rast ka ndodhur afër “Hotel Grandit”.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe e ka rrethuar vendin me shirita

Për detaje të reja do t’iu mbajmë të informuar