Lajme

Përfundon takimi Kurti-Mustafa

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të LDK-së Isa Mustafa.

Asnjëri prej tyre s’janë parë duke dalë nga ambientet e Kuvendit të Kosovës, derisa mësohet se nga aty, ata kanë dalë para rreth 1 ore, raporton KTV.

Gazetarët, nuk janë lejuar fare të hyjnë brenda.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?