Lajme

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë e cila u mbajt pas situatës së krijuar në veri të vendit, ka përfunduar, shkruan Gazeta Sinjali.

Kujtojmë se Qeveria e Kosovës nuk e bëri të ditur se kur saktësisht kishte nisur ajo.

Ndërkaq, zyrtarët më të lartë të shtetit dhe pjesëmarrësit e tjerë në këtë këshill tashmë janë larguar nga ndërtesa e Qeverisë së Kosovës


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?