Lajme

PDK sërish i mund të gjitha partitë në sondazhin e T7

PDK ka dalë sërish partia më e votuar në sondazhin e orgenizuar nga Televizioni T7 gjatë debatit politik ku u ballafaquan përfaqësues të katër subjekteve politike nga PDK, LDK, VV dhe AAK-PSD.

Në këtë sondazh 44.81 përqind e qytetarëve gjatë debatit live votuan për PDK, 22.49 përqind për LDK, 21.54 për VV dhe 11.16 AAK-PSD.

Sondazhi ende është duke vazhduar në televizionin T7.

LEXO EDHE:  Kurti: Vuçiq e Radojiçiq si Millosheviqi e Arkani, deshën të nisnin luftë të dielën