Lajme

Pasagjeri fluturohet në ajër, pasi vetura e tij rrotullohet në autostradë

Ky është momenti i tmerrshëm kur pasagjeri i një veture u fluturua në ajër, pasi vetura e tij filloi të rrotullohet në rrugë.

Një video e tmerrshme e kapur nga kamera brenda një veture, shfaq një pasagjer duke fluturuar në ajër prej, pasi u rrotullua me veturën e tij që po shkonte shumë shpejtë.

Anna P. Rodriguez ishte duke e vozitur veturën e saj Ford Ranger, përderisa një kthim i shpejtë në autostradë bëri që vetura e saj të rrotullohej dhe përplasej.

Vetura e 42-vjeçares më pas u përplas në një veturë tjetër, thuhet sipas Nogales International. Rodriguez provoi ta merrte kontrollin e veturës, por ajo shpejtë filloi të rrotullohet, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon më poshtë të përplasjes, por kujdes sepse pamjet për dikë mund të jenë shqetësuese.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?