Lajme

Pas një ditë plotë angazhime, Bekim Zabergja realizon një foto me strukturat e NISMA’s në Vushtrri

Kandidati për deputet nga radhët e NISMA’s Socialdemokrate, Bekim Zabergja, së bashku me kandidatin Agim Krasniqi, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar takime të shumta me simpatizantë të kësaj partie në qytetin e Vushtrrise me rrethinë, raporton Korrespodenti.

Ai, përmes një statusi në facebook, ka prezantuar strukturat e NISMA’s në Vushtrri, ku shihet se është një numër mjaft i madh i të angazhuarve në këto zgjedhje.

“Pas aktiviteteve të fushatës zgjedhore ne fund një analizë përmajtësore në funksion te realizimit te synimeve dhe suksesit konkret”, ka shruar Zabergja në facebook.

Kujtojmë se Bekim Zabergja, garon në këto zgjedhje me numrin 88 në listën e ISMA’s Socialdemokrate. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?