Lajme

Panduri “në hall” pasi i sëmuren analistët: Po i thirri, po më thonë “jam smut, po provoj me u vetëmenaxhu”

Ermal Panduri është moderator i emisionit “Debat Plus”, që shfaqet në RTV Dukagjini, pothuajse secilën ditë të punës.

Por këtë të hëne, Panduri është “ankuar” publikisht, pasi analistët që i ka telefonuar i janë sëmurë. Këtë ankesë ai e ka bërë publike në faqen e tij në Facebook, duke shkruar se i ka telefonuar disa analistë, pro të njëjtit i kanë thënë se “jam smut, po provoj me u vetëmenaxhu”.

Përditësim:

Tashmë Panduri e ka bërë gati panelin për emisionin e sontëm të “Debat Plus”-it me analistë të cilët nuk janë të sëmurë. Ai e ka publikuar temën dhe panelin e sontëm, siç mund ta shihni më poshtë:

LEXO EDHE:  Vuçiq takohet me ambasadorët e vendeve të Quintit pas përleshjeve në veri