Lajme

Pamje të tmerrshme: Gruaja e rrah brutalisht burrin në Spitalin e Gjakovës

Në një video ku shihet një grua që rrah një burrë në spitalin e Gjakovës po qarkullon në rrjete sociale, shkruan Gazeta Sinjali

Ende nuk dihet se kur ka ndodhur saktësisht rasti dhe detaje të tjera.

Sinjali do të ju mbajë të informuar lidhur me detajet e reja të rastit.

VIDEO KËTU


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje