Lajme

Pamje-Skandaloze: Mësuesja në Shkodër kryen gjeste të turpshme me nxënësin në shkollë

Një video skandaloze që po bën xhiron e rrjeteve sociale tregon një nxënës që përgatitet të dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese, me të cilën lihet të kuptohet se ka kryer akte të turpshme, në mos më keq, marrëdhënie seksuale. Në pamje shihet që gruaja në video, e cila supozohet se është mësuesja, ngre pantallonat dhe nis të rregullohet.

Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin “Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.

LEXO EDHE:  ​Prej sot shtrenjtohet energjia elektrike

Në komunikim me redaksinë e Dosja.al, faqja virale që ka publikuar një sërë skandalesh, thonë se personi që dërgoi pamjet raporton se janë xhiruar në një shkollë në Shkodër. “Personi që e ka dërguar thotë që është̈ në Shkodër”, shkruan Antidroga.al.

Pamjet janë të rënda dhe autoritetet duhet të marrin masat për t’i verifikuar se ku ka ndodhur ngjarja e rëndë. (dosja.al)