Lajme

PAMJE: Festë e madhe në Prishtinë pas fitores së Ramës

Përkahës të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë kanë dalur të festojnë fitoren e kandidatit të tyre për Prishtinën, Përparim Ramës.

Në pamjet e siguruara nga lajmi.net, shihen numër i madh i përkrahësve të Ramës duke festuar në qendër të qytetit, si dhe në rrugën B, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo vjen pas përfundimit të numërimit të rezultateve në kryeqytet, ku zgjedhjet i fitoi Rama.

Pamje:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?