Lajme

Pamje emocionuese në Kodrën e Trimave, shikoni reagimin e mysafirëve kur përmendet Hashim Thaçi e Kadri Veseli

Kandidati për deputet i PDK-së, Bujar Cakolli, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka publikuar pamje nga një atmosferë e paparë e simpatizantëve të kësaj partie në Kodrën e Trimave në kryeqytet, raporton Korrespodenti.

Në videon e postuar nga kandidati Cakolli, shihen pamje emocionuese se si reagojnë simpatizantët e PDK’së kur përmendet Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli.

Postimi i plotë i Cakollit:

Me plote emocione e krenari për dy liderêt tanë Hashim Thaçi e Kadri Veseli, e me plotë entuziazëm për fitore, e përmbyllëm fushatën zgjedhore në Kodrën e Trimave! #PDK134 #Rimëkëmbje #EnverHoxhaj1 #BujarCakolli100

Kujtojmë se Bujar Cakolli në këto zgjedhje kandidon me numrin 100 në listën e Partisë Demokratike të Kosovës. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?