Lajme

Pamje ekskluzive: Momenti kur dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri, njëri sillet i gjakosur në jug (VIDEO)

Dy shqiptarë janë sulmuar fizikisht tek Ura e Ibrit.

Sulmi ka ndodhur pak matanë urës kah pjesa e veriut, ku ishin mbledhur disa serbë, pasi që parprakisht ishin tubuar edhe disa shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Njëri nga të sulmuarit është parë të jetë i gjakosur.

Lajmi.net ju sjell momentin kur viktima sillet i gjakosur në pjesën jugore dhe merret nga Policia për t’u dërguar në ambulancë.

Shiko videon KETU

LEXO EDHE:  Agim Bahtiri në zi, i vdes nëna