Lajme

Lajmet e fundit nga vendi, rajoni dhe bota.

Lajme

Mrekulli ndodh në QKUK

Gjatë 24 orëve të fundit, në QKUK kanë lindur 31 foshnje. Një nënë ka lindur trinjakë, raporton Gazeta Express. Nga...
Lajme

Lirohet Tarik Ramadan

Dijetari i njohur bashkëkohor Tarik Ramadan është liruar nga burgu nga policia franceze. Ai siguroi lirinë me kusht pas seancës...
1 3 497 3 498 3 499 3 500 3 501 3 626
Page 3499 of 3626