Lajme

Lajmet e fundit nga vendi, rajoni dhe bota.

Lajme

Vdes avokati i njohur kosovar

Ka vdekur avokati Bajram Tmava. Lajmin për vdekjen e avokatit e kanë bërë të ditur familjarët e tij në rrjetet...
1 3 263 3 264 3 265 3 266 3 267 3 435
Page 3265 of 3435