Lajme

Pacolli: Unë do të qëndroj pas teje, urime Presidente!

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se është i lumtur që ishte në gjendje të kontribuonte në votimin e Presidentit të ardhëshëm të Kosovës.Në një status në Facebook, Pacolli u shpreh se Unë jam dhe mbetem konstruktiv dhe i hapur. Unë gjithmonë do të respektoj vullnetin e qytetarëve, përcjell Gazeta Blic .

Tutje ai u shpreh se do t’i qëndroj pas Presidentes Osmani.

Postimi i plotë:

LEXO EDHE:  Gazetari Kajtazi kërkon largimin e Kurtit: Është emergjencë kombëtare