Lajme

Numërohen mbi 50% të votave, Vetëvendosja e Albin Kurtit drejt rekordit historik

Tashmë janë përfunduar mbi 50 përqind të votave dhe LVV po vazhdon të jetë e para.

Partia e Albin Kurtit momentalisht po prin me 48.17 përqind, kurse pas saj vjen PDK me 18.47 përqind.

LDK është duke pasur rezultat jo të mirë deri më tani. Ajo gjendet e treta me 13.64 përqind.

AAK është e katërta me 8.09 përqind, ndërsa Nisma ka 2.59 përqind.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje