Lajme

Një person rrah gruan e tij, perfundon në polici

Një person nga Prishtina ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 10:45 në Prishtinë dhe i njëjti është raportuar në polici, shkruan arbresh.info.

I dyshuari është ndaluar në mbajtje.
“Është arrestuar i dyshuari mashkull Kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes se tij viktimën femër Kosovar.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, raporton policia./

LEXO EDHE:  Telefonatat me senatorët amerikan, këto janë dy kërkesat e forta nga Kurti që të ketë zgjedhje në veri