Lajme

Një grua ngacmohet seksualisht nga tre burra në Ferizaj, policia jep detaje

Një grua ka raportuar këtë të premte se gjatë ditës së djeshme është ngacmuar seksualisht nga tre burra në Ferizaj.
Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë hetimet për këtë rast kanë nisur.

Rasti është inicuar si ngacmim seksual.

“Ferizaj 12.01.2023-15:45. Me 13.01.2023 viktima femër kosovare, ka raportuar se tre të dyshuarit meshkuj kosovar ndaj saj kanë kryer veprën e lartcekur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

LEXO EDHE:  E rëndë: 30-vjeçarja në Ferizaj që tenton t’i japë fund jetës, i dërgon bashkëshortit fotografi të litarit