Lajme

Një aeroport i ri afër Kosovës, Rama nxjerrë pamje nga ndërtimi i aeroportit të Kukësit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës.

Përmes një mesazhi në Facebook, Rama thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë😍”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?