Lajme

Ngjarje e rëndë: Vdes një 22-vjeçare shqiptare në Greqi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Athinë-Patra, ku ka humbur jetën një 22 vjeçare shqiptare.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën nacionale Patra-Athinë kur 22-vjeçarja shqiptare është përplasur nga një kamion.

Ngjarja ka ndodhur kur e reja shqiptare e cila drejtonte makinën është përplasur me një mjet tjetër dhe pas përplasjes ajo ka dalë për të parë shkallën e dëmit dhe teksa ndodhej në rrugë ajo u mor përpara nga një kamion i madh duke e lënë të vdekur në ven


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje