Lajme

Nezir Çoçaj merr mbështetje nga dy personalitete shumë të veçanta

Kandidati për deputet nga PDK, Nezir Çoçaj, gjatë ditës së sotme ka marrë mbështetje në garën e tij për deputet nga dy personalitete të veçanta.

Bëhet fjalë për takon kandidatin e PDK-se Ramë Vataj dhe biznesmenin nga Rahoveci Sejfullah Sejfullahu, të cilët i kanë dhënë mbështetje të pa rezervë Nezir Çoçajt në garën e tij për deputet.

Kujtojmë se Nezir Çoçaj, garon në këto zgjedhje me numrin 20 në listën e PDK’së. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?