Lajme

Nesër nga kjo orë mblidhet Qeveria

Qeveria e Kosovës zhvillon nesër mbledhjen e radhës.

Nga Zyra e Kryeministrit është bërë e ditur se mbledhja do të zhvillohet nga ora 08:30, raporton Indeksonline.

Nuk janë bërë të ditura çështjet të cilat pritet të diskutohen dhe miratohet përgjatë kësaj mbledhje.